PREČO NORTH STAR?

Chráňte svoj domov a svoju rodinu

Prečo si vybrať North Star?

NAŠOU PRIORITOU JE ODBORNOSŤ A SKÚSENOSTI. NS Contractor 300x240

NORTH STAR JE PRIEKOPNÍKOM INOVÁCIÍ.
Sme priekopníkom najmodernejších technológií v oblasti úpravy vody navrhnutých tak, aby dodávali vodu v požadovanej kvalite pre najnáročnejšieho užívateľa. Už od roku 1925 predstavujú naše systémy cestu k jedinečným, inovatívnym riešeniam skvalitňovania vody. To z nás robí jedného z najväčších výrobcov systémov úpravy vody na svete.

TERAZ SÚ TO SKÚSENOSTI

ORIENTUJEME SA NA PROFESIONÁLOV.
Orientujeme sa na profesionálov, preto sa naše produkty North Star predávajú výlučne prostredníctvom profesionálnych dodávateľov. Nenájdete ich v ponuke veľkých obchodných reťazcov, ale iba u špecializovaných predajcov na úpravu vody.

IBA NORTH STAR PONÚKA NAJKOMPLETNEJŠIU PROFESIONÁLNU LÍNIU NA TRHU.

KEĎ HĽADÁTE RIEŠENIE PRE ÚPRAVU VODY, PRODUKTY SÉRIE NORTH STAR USPOKOJA VAŠE NAJNÁROČNEJŠIE POŽIADAVKY.

Zmäkčovače vody
Vyberte si z našej ponuky profesionálnych kabinetových a dvojtankových systémov zmäkčovania vody.Vyznačujú sa vysokoúčinnou technológiou, kvalitnými materiálmi a vysokými prietokmi, ktoré pokryjú nároky kladené na moderné domácnosti.

Automatické filtračné systémy pre domácnosti
Odstráňte železo, mangán, chlór a ďalšie nežiadúce látky s našimi automatickými filtračnými systémami pre domácnosti.

Záruky
Systémy na úpravu vody NORTH STAR podliehajú komplexným zárukám, čo je dôkazom nášho záväzku kvality.

AMERICKÁ KVALITA
Podnikli sme mimoriadne kroky, aby sme zabezpečili, že každý systém North Star spľňa najprísnejšie kvalitatívne normy. Všetky tri naše výrobné továrne so sídlom v USA sú certifikované podľa normy ISO 9001. A keďže sami vyrábame 95 percent všetkých častí našich systémov, poskytujeme najprísnejšiu kontrolu kvality hotových výrobkov. Kvôli neprítomnosti pohyblivých komponentov a kovových častí, ktoré môžu byť ovplyvnené hrdzou a koróziou, systémy úpravy vody North Star poskytujú spoľahlivosť a dlhodobú prevádzku zariadenia v súlade s prianím zákazníkov.